Likwidacja nornic i kretów - Na pohybel komarom!

Poradnik

Likwidacja nornic i kretów

Twoja działka w ostatnim czasie zaczęła przypominać pobojowisko? Najprawdopodobniej masz problem z ryjącymi gryzoniami, które trzeba szybki przeciwdziałać. Najskuteczniejszą bronią w tej batalii będzie pasta ONE SHOT na krety, nornice i gryzonie.

Ta trutka na krety, w przeciwieństwie do innych, nie wywołuje podejrzeń u szkodników i jest za każdym razem mylona przez nie z pożywieniem. Jeśli chcesz pozbyć się na zawsze tych niechcianych lokatorów na swojej działce, ten preparat jest stworzony dla Ciebie.

ONE SHOT – najskuteczniejsza trutka na nornice

ONE SHOT to seria niezwykle skutecznych środków na szkodniki, w której znajduje się między innymi trutka na nornice. Już pojedyncze spożycie przez zwierzęta prowadzi do zaburzeń krzepnięcia krwi i krwotoku. Przed rozpoczęciem zastosowania, należy rozpoznać, jak liczna jest populacja gryzoni, które chcemy usunąć. Pastę należy umieścić przede wszystkim tam, gdzie zauważymy oznaki najbardziej zintensyfikowanej obecności, jak na przykład wykopane kopce czy rozkopana ziemia. Po rozmieszczeniu środka, należy regularnie sprawdzać teren i usuwać martwe szkodniki. Po zakończeniu opakowania i braku poprawy, należy dokupić więcej preparatu.

Preparat jest przeznaczony zarówno do użycia powszechnego, jak i profesjonalnego. Trutkę można rozłożyć w gospodarstwach domowych, rolnych oraz obiektach przemysłowych. Należy jednak uważać, by nie składować jej w miejscach, w który przechowuje się rośliny.

Likwidacja nornic dzięki środkowi ONE SHOT powinna przebiec szybko i sprawnie. W zależności od nasilenia problemu, powinna przebiec mniej więcej w okolicach dwóch tygodni. To obecni najsilniejszy preparat na rynku, który zmiata konkurencję swoją niezawodnością i skutecznością. Jeśli macie jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania oraz rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Jeśli zdecydowaliście się, że wypowiadacie wojnę gryzoniom na Waszej działce – zamówcie już teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *